Bilgi Talep Formu
0312 442 42 28

Bilgi Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz konu veya projeler hakkında bize ulaşın

Bugüne kadar edindiğimiz bilgi ve deneyimle yola çıkarak inşaat sektöründeki hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız her geçen gün sektörle ilgili, dünyadaki ihtiyaçların gelişimini takip ederek hep daha güzeli ve daha iyiyi hedefleyen bir yolda ilerlemektedir.

Müşterilerimize en kısa sürede hizmet sunup, proje ve tasarımlarımızı inşaat sektörünün yenilenen cehresiyle birleştirerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Dizayn ve tasarımlarımızda monotonluktan uzaklaşarak, yenilikleri izleyen; estetik, fonksiyonel, sürekli değişen dünya koşullarına uyumlu ve süreklilik sağlayıcı özellikle olmalarını hedeflemekteyiz, firmamız konusunda deneyimli çalışmaları, uzman kadrosuyla yurt içi ve yurt dışında önemli projelere imza atmaya devam etmektedir.

 

Vizyonumuz

Hizmet ettiğimiz toplum için en güvenilir ve sağlıklı olanı bir noktada buluşturarak, değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz bu anlayış içinde çalışmaktadır. Yaptığımız projedeki amacımız insan hayatını kolaylaştıran huzur dolu güvenli mekanlar üretmektedir.

 

Misyonumuz

Dinamik ve etkin bir ekip çalışmasıyla inşaat sektöründe güvenilir, çağdaş teknolojileri kullanan, konusunda uzmanlaşmış, kalitesini sürekli yükselten deneyimli mimar ve mühendisleriyle çalışan , tüm yönetmeliklere uygun olarak tasarlanan inşaatları ile, uygulama projelerinin hazırlanmasında kesin kabul sürecine kadar uzman personeli tarafından yönetilmektedir.

Geka & Gramarka 2017. Tüm Hakları Saklıdır